KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099202
nr 1209 9202
Oidentifierad konstnär. Signerad Janson, blomsterstilleben. Olja på duk, 60x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:51:15
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr